Usługi radiestezyjne

Jeżeli czytasz właśnie tę stronę, zanim kupiłeś upatrzone mieszkanie, dom czy działkę, możesz mówić o dużym szczęściu. Najskuteczniejszym i najprostszym sposobem uniknięcia szkodliwego promieniowania jest unikanie przebywania na nim. Wymaga to przebadania domu/mieszkania lub działki (najlepiej przed postawieniem budynku).

Świadczone przeze mnie profesjonalne usługi radiestezyjne to gwarancja, że Twoje miejsce snu, pracy lub wypoczynku sprzyja zachowaniu zdrowia i dobrego samopoczucia.

Radiesteta, XV-wieczna ilustracja

Gdy nie możesz już zmienić miejsca, gdzie najczęściej przebywasz, istnieją sposoby skutecznej ochrony przed niekorzystnym oddziaływaniem zadrażnień geopatycznych. Do zabezpieczenia mieszkań używam sprawdzonych ekranów typu AK oraz RET. Najlepszym sposobem na odpromieniowanie domów jest natomiast odpowiednie ułożenie spolaryzowanych kamieni (np. otoczaków) pod fundamentami domu. Jeśli dom już stoi – można ułożyć i wkopać dookoła niego opaskę z właściwie ułożonych i wstrojonych kamieni.

Od zamierzchłych czasów usługi radiestezyjne wykorzystywano przy wyznaczaniu odpowiednich miejsc pod bicie studni. Do dziś jest to jedyny skuteczny sposób na uniknięcie kosztownych pomyłek. Metodą radiestezyjną można wyznaczyć miejsce najlepszego ujęcia, a także określenie takich jego parametrów jak: głębokość cieku, wydajność, przydatność do picia, zawartość minerałów itd.